16 Mart 2010 Salı

Vuralca.com blogun eksiğini yaz hediye kazan...


Merhaba arkadaşlar, güzel bir etkinlik ile daha karşınızdayım.Etkinliğimiz şöyle ; Vuralca.com Bloğunda gördüğünüz eksiklikleri , hoşunuza gitmeyen şeyleri yorum olarak yazın çekilişe katılın.Bu etkinliğe hem bu konu altına yorum yazarak katılabilirsiniz hemde bir bloğunuz varsa bu etkinliği bloğunuzda duyurarak katılabilirsiniz.Bloğunda duyuranlar çekilişe ismini iki kez yazdırmış olacak ve dolayısıyla kazanma şansı daha çok olacaktır.Etkinli bu şekilde küçük,basit ve kolay bir yarışma.Peki bu yarışmadan Vuralca.com’un çıkarı nedir? E daha ne olsun siz bana eksiklerimi söyleyeceksiniz ve bende o eksiklerimi gidererek daha iyi blog tutmaya çalışacağım.Ayrıca hediyenin kargo ücretide bana aittir.hiç bir şekilde sizden 1 kuruş dahi çıkmayacaktır.Gelelim hediyemize, hediye rexpo noteboke soğutucusudur.Detayları konunun devamında görebilirsiniz.

Hediyemiz Orjinal Kutusunda sıfırdır.Hiç Kullanılmamıştır.Kutusu yalnızca sağlam olup olmadığına bakılmak için açılmıştır.Herkese Başarılar dilerim.
Yarışmaya katılmak için aşağıdaki linke tıklayınız.
http://www.vuralca.com/vuralca-com-eksigini-yaznotebook-sogutucusu-kazan.html#more-1088

Ürün Kodu :FD-709

Fiyatı : 20,00 USD + KDV
Kdv dahil : 36,34 TL
Ürün Özellikleri

REXPO FD-709 NOTEBOOK SOĞUTUCUSU

Rexpo 3 Fanlı Notebook Soğutucusu (Renkli fanlar)

Plastik malzemeden üretilen Rexpo fd-709 soğutucu değişik ebatlardaki notebooklar için kullanılabilir. Saydam plastik malzemeden kullanıldığı için Notebook’lara zarar vermez. Enerjisini bilgisayarın USB çıkışından almaktadır. Genelde dizüstü bilgisayarların fanı geç devreye girdiğinden, çok sık notebook kullananların en çok rahatsız olduğu konu notebookların çok ısınması problemidir. Rexpo soğutucu 3 fanı sayesinde bu aşırı ısınmayı engelemmekte ve oldukça da sessiz çalışmaktadır.

Ekonomik Fiyatlı
Dizüstü bilgisayarının gürültüsünden sıkılan ama ekonomik çözüm arayan kullanıcıların talepleri için özel olarak darbeye ve çizilmeye dayanıklı ABS plastikten üretilen Rexpo soğutucusu, ergonomik ve sessiz çalışmayı masanıza getiriyor.

Ergonomik
Artık yaygın olarak kullanılmaya başlanan dizüstü bilgisayarlar, uzun süreli masaüstü kullanımda bileklerde ağrıya sebep olabilmektedir. Rexpo soğutucu bileklerinizi rahat ettirecek eğimli yapısı ve bilek dayama alanıyla dizüstü bilgisayarınızı çok daha ergonomik şekilde kullanmanızı sağlar. Ayrıca 55cm uzunluğundaki usb kablo sayesinde istediğiniz notebook portuna takarak kullanabilirsiniz.

Sistem yavaşlamasına son
Sık kullanılan dizüstü bilgisayarlar daha kısıtlı soğutma imkanlarına sahiptir. Uzun süreli kullanımda aşırı ısınma gerçekleşmekte bu ısı artışı CPU”nun aşırı ısınmasına ve dolayısıyla sistemin yavaşlamasına ve hatta kilitlenmesine sebep olabilmektedir. Rexpo soğutucu bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Ellerinizi rahat ettirecek ve etkili soğutma sağlayan yüzeyi, dizüstü bilgisayardan aldığı güçle çalışmaktadır.http://www.vuralca.com/vuralca-com-eksigini-yaznotebook-sogutucusu-kazan.html#more-1088

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder