19 Mart 2010 Cuma

Herkes Mi Aldatır? Filminin Galasına Gitmek İster Misiniz?19 mart saat 22.00 son katılım


Yönetmenliğini Kamil Aydın’ın yaptığı Herkes Mi Aldatır? filmi 2 Nisan 2010′da vizyona giriyor.. Peki siz herkesten önce galada bu filmi izlemek ister misiniz? İşte yarışma ile ilgili detaylar…

Ödüller ne olacak?

1 Kişiye Gala Bileti

1 Kişiye İmzalı Poster

5 Kişiye Sinema Bileti

Peki nasıl ödül kazanabilirim?

Yapmanız gereken çok basit!! Aşağıdaki sorunun cevabını bu yazıya yorum olarak bırakmanız yeterli…


Herkes Mi Aldatır? filminde “Nil” karakterini oynayan oyuncu kimdir?


Önemli notlar:
1) Yorumunuzu bırakırken adınızı, soyadınızı, BULUNDUĞUNUZ İLi ve mailinizi doğru olarak yazmanız gerekli. Yoksa doğru cevap vermenize rağmen çekiliş hakkınızı kaybedeceksiniz. Yanlış bilgi tespitinde kazanılan hak bir sonraki yarışmacıya aktarılacaktır.

2) Bu yazıyı link vererek yapılan yorumların sahiplerine çekilişte 2 hak verilecektir.

3) Siteye abone olmak için mail adresini giren ve aktivasyonu onaylayanların listesi yarışma sonunda teyit edilecek ve bu kişiler çekilişte 2 hak kazanacaktır.

4) Yarışma 19 Mart 2010 tarihinde saat 22:00′de sona erecektir.

5) Yarışma sonuçları 20 Mart 2010 saat 00:00′da bu yazı altında belirtilecektir.

6) Yarışma sonucuna kadar hiç bir yorum yayınlanmayacak.Devamı: http://www.mefallit.org/herkes-mi-aldatir-filminin-galasina-gitmek-ister-misiniz.html#ixzz0ibrU9sEd

Film Hakkında:
Tek gecelik sevgilim,

Sevgilimin kocası,

Sevgilimin kocasının sevgilisi,

Sevgili karım ve

Sevgili karımın sevgilisi,

Hepimiz aynı otelde karşılaştık

Kabus Mu? O bile az kalır..

2 Nisan 2010‘da vizyona girecek olan Herkes Mi Aldatır? filmi oldukça komik bir film… Filmin senaryosu Tahir Alper Çağlayan tarafından kaleme alınmış ( aynı isimdeki oyundan esinlenerek). Yönetmen koltuğunda ise Kutsal Damacana‘nın yönetmeni Kamil Aydın var. Film sinemanın ve tiyatronun ünlü isimlerini bir araya getiriyor.. Nisan ayında vizyona girecek olan filmin başrolleri Ragıp Savaş, Mine Tugay, Metin Zakoğlu, Fatma Toptaş, Ahmet Kaynak, Lale Cangal, Murat Akkoyunlu, Asuman Dabak, Murat Serezli, Gülden Güney, Emin Sivas,Pınar Çağlar Gençtürk, Bekir Erdem Öz, Fatih Doğan, Erhan Erkaya, Tuğba Karaca ve Mine Soley paylaşıyor.


Aldatan ve aldatılanların iç içe geçtiği garip bir komedi.. Üstelik süprizlerle dolu, soluk soluğa izlenebilecek cinsten..


http://www.mefallit.org/herkes-mi-aldatir-filminin-galasina-gitmek-ister-misiniz.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder