20 Mayıs 2010 Perşembe

Sihirlisepetim ve Minik Den.com dan ateş ölçer hediye

Minikdev.com'dan Weewell Dijital Çubuk Termometre (Ateş Ölçer) Kampanyamızhttp://sihirlisepetim.blogspot.com/2010/05/minikdevcomdan-weewell-dijital-cubuk.html


Minikdev.com adı gibi minik bir site değil.. tam aksine aradığımız çoğu şeyi bir arada bulabilme imkanına sahibiz.. Sizlerde siteye giriş yaptığınızda benim gibi kendinizi kaybetmeyinde :) Ağırlık bebek ve çocuk ürünleri üzerine ama yinede anne, baba ve kişisel bakım ürünleri, mutfak ürünleri, plaj bahçe ürünleri, ama en güzelleride hayatımızın en değerli varlıkları miniklerimiz içinse yok yok.. oyuncaklar, bisikletler, arabalar, mama sandalyeleri, yürüteç, oto koltuğu vs. vs. saymakla bitmez.. zaten sizde sitemize giriş yaptığınızda hepsini göreceksiniz.. biz artık kampanyamızın kurallarına geçelim..
*Kampanya Katılım Koşulları*
* Minikdev.com sitemize sihirlisepettim@hotmail.com referansıyla üye olup, en az 1 ürüne yorum bırakıyoruz..
* Facebook'ta Minik Dev'i arkadaş listemize ekliyoruz..
* Kampanya duyurumuzu blogu olanların bloglarında, olmayanların ise facebook hesaplarında yayınlamalarını rica ediyoruz..
* Son olarakta sihirli sepetimi izlemeye alıyoruz..


Kampanyamız 4 Haziran Saat 00.00'da Bitecektir


Tüm bu şartlarımızı yerine getirenler arasından 1 kişiye çekilişle (random.org) Weewell Dijital Çubuk Termometre (Ateş Ölçer) hediyemiz.. Katkılarından dolayı Minikdev.com ve Engin Bey'e teşekkür ediyoruz..
..Tüm katılımcılarımıza bol şans diliyoruz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder